Kampüs İmkanları

KÜTÜPHANE
ETKİNLİKLER
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ
SPOR OLANAKLARI
HQUICK LOUNGE
YURT
YEMEKHANE
Kütüphane 01

Kütüphane

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Kütüphanesi, öğretim ve araştırma politikasına uygun olarak eğitim-araştırma programlarının gereksinimleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Daha Fazla

Etkinlikler 02

Etkinlikler

Öğrencilerine sosyal, kültürel, sanatsal ve bilimsel değerler kazandırmayı hedefleyen Hasan Kalyoncu Üniversitesi, “Sadece Derslere Girmekle Üniversiteli Olunmaz” mottosu ile her yıl iki yüzün üzerinde sosyal ve kültürel etkinliğe imza atıyor.

Daha Fazla

Öğrenci Kulüpleri 03

Öğrenci Kulüpleri

Üniversitemizde öğrencilerimizin ders dışı zamanlarını mesleki, bilimsel, sosyal, kültürel ve eğlenceli etkinliklerle değerlendirebilmeleri amacıyla birçok öğrenci kulübü bulunmaktadır. Böylece HKÜ’lüler ilgi duydukları her alanda faal olmakta, yeni projeler geliştirebilen, kendine güvenen, yeteneklerini kullanabilen bireyler olarak diplomalarını almaktadır.

Daha Fazla

Spor Olanakları 04

Spor Olanakları

Hasan Kalyoncu Üniversitesi; yetiştirmekte olduğu öğrencilerin sportif gelişmelerine katkı sağlamak, dinlenme ve ders dışı zamanlarını değerlendirme gibi sosyal gereksinimlerini karşılamak ve öğrencilerin bir araya gelerek organize hareket etmesini sağlamak amacıyla kendilerine her türlü imkanı sunmaktadır.

Daha Fazla

hQuick Lounge 05

hQuick Lounge

Dünyanın en meşhur kahve çeşitlerini bir araya getirerek eşsiz lezzetleri bünyesinde barındıran H-QUICK LOUNGE, Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından kurulmuştur. Dünyanın önemli kahve markalarıyla rekabet edebilecek bir lezzete sahip H-QUICK LOUNGE, HKÜ bünyesinde bulunan ve beş şubesi ile kahve severleri bir araya getirmektedir.

Daha Fazla

Yurt 06

Yurt

Kampüs içerisinde Kredi Yurtlar Kurumuna (KYK) ait 304 kız öğrenci kapasiteli öğrenci yurdu faaliyet göstermektedir.
Yurdumuzda 24 saat sıcak su, kahvaltı ve akşam yemeği, kuaför, internet salonu, çamaşırhane, okuma salonu, kantin, dinlenme salonu, kondisyon salonu gibi sportif ve kültürel ihtiyaçlara cevap verecek birimler bulunmaktadır. Bunun dışında kampüse yakın özel yurt alternatifleri de mevcuttur.

Daha Fazla

Yemekhane 07

Yemekhane